Afrodita

Noční klub Afrodita je velmi vyhledávaný, populární a samozřejmě úspěšný noční klub.Night club Afrodita se nachází na hlavní silnici ve Veselí nad Moravou, na konci města vpravo, poslední dům ve směru od Hodonína do Uherského Hradiště. Klienti si nás už 10 let doporučují a taktéž se k nám vracejí. Klientela je v našem night clubu 75% Česká a 25% tvoří zahraniční návštěvníci. Navštěvují nás malé i větší partie, osamělý i stydlivý jednotlivci, ale je zde možné uspořádat i oslavy narozenin, firemní večírky atd. Rádi nás navštěvují i podnikatelé zvyklí na vysokou úroveň, kterou dostanou pouze u nás. Jsme tu prostě pro všechny, kteří se chtějí pobavit a zapomenout na starosti života, případně jen ulevit svému unavenému mozku a poznat několik milých, příjemných a sympatických dívek.

Nechce se Vám ještě domů k manželce nebo přítelkyni po dobře rozjeté pánské jízdě a všude před Vámi zavírají dveře?
Nevadí, my jsme tu pro Vás a dveře máme otevřeny dokořán. Máte jedinečnou šanci přijít k nám a roztočit svoji párty podle vašich představ s našimi atraktivními a přítulnými dívkami. V našem příjemném prostředí, kde je zaručena Vaše diskrétnost a bezpečnost, Vás naše děvčata rádi rozpálí striptýzem, případně jinými službami. Dopřejete si tu nejpříjemnější péči od dívky, která je připravena se o Vás postarat nejlépe, jak bude umět.

Neváhejte a zamiřte do Veselí nad Moravou, Ostrožská 312 do Night Clubu Afrodita splnit si ty nejintimnější sny. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

S pozdravem Noční klub Afrodita

 

 

night-club-afrodita-021

 

night-club-afrodita-052_0_0 (1)

 

night-club-afrodita-055

 

14_0

 

 

0003_0

 

 

 

_PTQ2011 (1)